Teknoloji Haberleri

gittigidiyor hesabı nasıl silinir
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. GittiGidiyor Hesabı Nasıl Silinir

GittiGidiyor Hesabı Nasıl Silinir

Teknobom Teknobom - - 3 dk okuma süresi
201 0

Ebay tarafından yapılan açıklamada Gittigidiyor pazaryerinin ticari faaliyetlerini sonlandıracağını duymuştuk. 20 Haziran 2022 tarihinden itibaren yeni ürün listelemeyi kapatan Gittigidiyor 18 Temmuz 2022 tarihine kadar alışverişe açık olacak. 18 Temmuz 2022 tarihine kadar yapacağınız alışverişlere 30 Eylül tarihine kadar erişebileceksiniz.

Gittigidiyor hesabınızı silmeniz ileride yaşanacak veri problemlerinin de önüne geçebilir. Gittigidiyor üyeliğinizi silmek veya iptal etmek için Gittigidiyor Web sitesine girin. Buradan profilinize giriş yapıp bilgilerim ve ayarlarım kısmına giriş yapın. Burada üyeliğimi iptal et seçeneğine tıklayarak iptal sebeplerinizi seçin.

Gittigidiyor Hesabı Nasıl Silinir

Gittigidiyor üyeliğinizi silmek veya iptal etmek için Gittigidiyor Web sitesine girin. Buradan profilinize giriş yapıp bilgilerim ve ayarlarım kısmına giriş yapın. Burada üyeliğimi iptal et seçeneğine tıklayarak iptal sebeplerinizi seçin.

Gittigidiyor Hesabımı Neden Silmeliyim

İlerleyen dönemlerde muhtemel satışı gerçekleşecek olan Gittigidiyor müşteri verileri ile el değiştirecektir. Bu da bazı veri sorunlarına sebebiyet verebilir.

Gittigidiyor’ dan alışveriş yapabilir miyim?

18 Temmuz 2022 tarihine kadar Gittigidiyor aracılığı ile alışveriş yapmanız mümkün olacaktır.

Gittigidiyor ne zaman kapanıyor?

20 Haziran 2022 tarihinden itibaren ürün listelemeye kapatılan Gittigidiyor 18 Temmuz 2022 tarihinden itibaren alışverişe kapanacak. 30 Eylül 2022 tarihine kadar müşteri hizmetleri destek vermeye devam edecek.

Gittigidiyor neden kapandı?

Gittigidiyor’ un bu konuda yaptığı açıklama ”  eBay’in Türkiye’de süregelen rekabet dinamikleri doğrultusunda aldığı kararla, GittiGidiyor olarak faaliyetlerimizi durdurarak platformumuzu kapatacağımızı üzülerek bildiriyoruz.”

Gittigidiyor tekrar faaliyete geçer mi?

eBay desteği ile faaliyetlerine devam etmesi çok güç görünüyor. Türkiye’ de el değiştirerek faaliyetlerine devam etme ihtimali mevcut. Ama bu tahminen 30 Eylül 2022 tarihinden itibaren hayata geçecektir.

İlgili Yazılar

0 0 votes
Bu yazı yararlı oldu mu?
Takip Et
Bildir
guest

0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments