Teknoloji Haberleri

en iyi video düzenleme programları kurgu
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. En İyi Video Düzenleme Programları

En İyi Video Düzenleme Programları

Teknobom Teknobom - - 3 dk okuma süresi
245 0

Teknolojinin ve imkanların artması ile birlikte Video çekmek artık normal bir aktivite. Bir zamanlar 360 piksel video rahatsız etmezdi. Artık 1080p Full Hd video izlemeyi yadırgamaya başladık. VideoFilm önerileri, Komik videolar gibi aramalarda karşımıza çıkan sonuçların neredeyse tamamına Video Prodüksiyon yapılır. Video düzenleme, oldukça kapsamlı, kısmen keyifli ve yaratıcılık isteyen bir iş. Iphonedo, Onur Naci Öztürkler veya BaBala Tv gibi kaliteli Youtube içeriği bu programlar olmadan imkansız. Ücretli Video Düzenleme Programları ve Ücretsiz Video Düzenleme Programları kısacası En İyi Video Düzenleme Programları listemize başlayalım.

Adobe Premiere Pro

En iyi video düzenleme programları Adobe Premiere Pro

Öncelikle Adobe Premiere Pro ücretli bir programdır ve Youtube içeriklerinden Tarantino Filmlerine kadar tüm edit işlemlerini yapabilir. Youtube videoları için 2022 yılında en çok kullanılan program Adobe Premiere Pro diyebiliriz. Ancak kendisine ev kullanıcıları için sadece kiralama modelini benimsemiştir.

Adobe Premiere Pro ve Örnek Video :

EaseUS Video Editor

En İyi Video Düzenleme Programları EaseUs

Basit ve anlaşılır bir Video Edit Programı olan EaseUS Video Editor ücretlidir. Ancak döviz kurları nedeni ile satın alım ücreti işlevselliğine oranla yüksektir.

EaseUs Video Editor ve Örnek Video :

VEGAS Pro

En İyi Video Düzenleme Programları

Eski ve pek çok kişinin hâlâ kendisini çağırdığı adı ile Sony Vegas Pro! Ancak Sony, programın haklarını Magix firmasına devretmiştir ve artık Vegas Pro adı ile piyasadadır. Eski sayılabilecek bir bilgisayarınız var ve ufak tefek işler yapmak istiyorsanız Vegas Pro‘ yu denemelisiniz.

VEGAS Pro ve Örnek Video :

Final Cut Pro X

En İyi Video Düzenleme Programları Final Cut Pro

Ve yine Apple bir çok zaman başardığı “optimize uygulama” anlayışını bozmuyor. Fakat üzücü olan Final Cut Pro’ nun Windows sürümü bulunmamaktadır. Ancak Mac işletim sistemi için neredeyse birinci sıradadır.

Final Cut Pro X ve Örnek Video :

DaVinci Resolve

DaVinci Resolve

Video rengi nasıl düzeltilir sorusuna yanıt sürekli DaVinci Resolve çıkmaktadır. Ancak DaVinci Resolve sadece renk düzeltme değil fiyatı ile de takdir topluyor. Video Editing işlemlerinin de yapılabildiği DaVinci Resolve Ücretsiz!

DaVinci Resolve ve Örnek Video ::

İlgili Yazılar

0 0 votes
Bu yazı yararlı oldu mu?
Takip Et
Bildir
guest

0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments