Teknoloji Haberleri

Neden Ipad
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Neden Ipad ?

Neden Ipad ?

Teknobom Teknobom - - 2 dk okuma süresi
321 0

2022' de Neden Ipad Tercih Etmelisiniz?

İlk çıktığı yıllarda adından pek söz ettiremese de tablet artık hayatımızın bir parçası. Evde, okulda, iş yerlerimizde, seyahat esnasında kısacası her anımızda yanımızda taşımaya başladığımız bu aletlerde de seçim yapmak oldukça zor.

Ipad ürünlerinin avantajları ;

Kolay Kullanım ;

Tüm Apple ürünlerinde olduğu gibi Ipad ürünlerinde de kullanım kolaylığı ön planda tutulmuştur. Apple kafa karışıklığı ortaya çıkarabilecek tüm faktörleri devre dışı bırakıp üst düzey UI tasarımı ile dikkatleri çekmektedir.

Stabil ve Yüksek Performans Sunması ;

Aslında kutusunu açtığımız ilk anda orta ve üst seviyedeki neredeyse tüm Tabletler performansı ile hoşumuza gitmektedir. Ancak aylar yılları kovaladıkça bu performans düşmekte, göze batar seviyede yavaşlama söz konusu olmaktadır. Ipad tabletlerde ise bu süreç oldukça yavaşlatılmıştır. Dosyalama sistemi nedeni ile karmaşık dizinlerden kurtulan Ipad uzun yıllar aynı performansı sunmaya devam edecektir. 2014 yılında çıkış yapmış olan Ipad Mini 3 ürününü hala performanslı bir şekilde kullanmanız mümkündür ( Web uygulamaları, Netflix, Youtube gibi içerik tüketimleri) .

Neden_Ipad

Uyumluluk;

Birçok uygulamanın kendine önce AppStore’ da yer bulduğunu ve Ipad, Iphone kullanıcılarına sunulduğunu göz ardı etmemek en doğrusu olacaktır.

Kağıt Kalabalığından Kurtulun ;

Bu konu aslında her tablet için geçerlidir. Ipad veya Samsung Tab serisi fark etmiyor. Ders notları, fotokopi kalabalığı, hangi not acaba hangi sıradaydı karmaşasından da kurtulacağınızı unutmayın. Bu konuda Evernote ve Notion gibi uygulamalar yardımcınız olacaktır.

Kendinize uygun bir Tablet için Apple’ ın resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz;

https://www.apple.com/tr/ipad/

Son Paylaşımlara Göz Atmak için buraya tıklayabilirsin.

Ipad Nedir

Telefon yerine gelecek tech.

İlgili Yazılar

5 2 votes
Bu yazı yararlı oldu mu?
Takip Et
Bildir
guest

0 Yorumlar
Inline Feedbacks
View all comments